کابل دوربین مداربسته اصفهان

کابل تصویر دوربین مداربسته چیست؟

کابل تصویر دوربین مداربسته چیست؟

RG59_Cable,کابل,کابل تصویر,کابل کواکسیال RG59 تمام مس

کابل تصویر دوربین مداربسته از شاخه کابلهای کواکسیال است که به آن RG59 گویند. این کابل از نظر ساختمان کلی کاملا شبیه کابلهای آنتن تلویزیونی است و تنها تفاوت آن در قطر مغزی و حجم شیلد است. کابلهای تصویر RG59 در کیفیت های کاملا متفاوتی تولید می شوند. با کیفیت ترین کابلهای RG59 کابلهای با شیلد و مغزی مسی هستند.
در سیستم های مداربسته آنالوگ باید از هر دوربین مداربسته یک کابل تصویر به طور مستقیم به دستگاه DVR متصل گردد.

انواع کابل

برخی از اطاعات مربوط به انواع کابل RG59 به شرح جدول زیر است:

1010-کابل-تصویر,,

کابل تصویر دوربین مداربسته

خصوصیات کابل

مهمترین خصوصیت این کابل قطر مغزی آن است. در کابلهای RG59 قطر مغزی بین ۱٫۲ تا ۱٫۸ میلیمتر می باشد. جنس مغزی کابل میتواند از مس، آلومینیوم و یا آلیاژ مس باشد.
در اطراف مغزی کابل یک لایه پلاستیکی از جنس فوم قرار دارد که معمولا رنگی سفید یا شفاف دارد. این عایق نقش جدا کردن مغزی از شیلد را برعهده دارد.
پس از عایق یک لایه از شیلد بافته شده وجود دارد. در برخی انواع با کیفیت تر کابل یک لایه فویل نیز بیش شیلد و عایق فوم قرار گرفته است. شیلد و فویل اطراف کابل وظیفه جذب نویز را برعهده دارند. به ویژه در مسیرهای طولانی ضخامت و جنس شیلد از اهمیت بالایی برخوردار می شوند.
لایه پایانی کابل یک لایه PVC در اطرف کابل است که کابل را عایق و محافظت می کند.

طول کابل

کیفیت کابل تصویر به ویژه در مسافت های طولانی میتواند تاثیر خیلی زیاد بر روی کیفیت تصویر دوربین ها داشته باشد. کابلهای RG59 دارای محدودیت طول تا ۵۰۰متر هستند. برای استفاده از کابل تا چنین مسافتی نیز باید حتما از کابل با کیفیت استفاده کرد. در صورتی که نیزا به انتقال سیگنال تا فواصل بیشتر از ۵۰۰متر بود می توان از تقویت کننده استفاده کرد و یا انتقال را از طریق آنتن یا فیبر نوری انجام داد.
قیمت کابل تصویر دوربین مداربسته با توجه به کیفیت آن می تواند کاملا متفاوت باشد.

افت سیگنال در کابلهای دروبین مداربسته

گرچه از طریق تجربی، طول کابل کشی دوربین مداربسته به صورت حدودی مشخص می شود اما روش اصلی به دست آوردن میزان استاندارد کابل کشی با توجه به جدول میرایی سیگنال (attenuation) کابل است. تولید کنندگان حرفه ای کابل تصویر به همراه کابل خود جدولی از میزان میرایی کابل منتشر می کنند که مشخص می کند در هر متراژ از کابل چه مقدار افت سیگنال ایجاد خواهد شد.
از طریق این صفحه خواهید توانست میزان افت سیگنال ایجاد شده در کابل را در متراژهای متفاوت محاسبه کنید. برای استفاده از این جدول توجه داشته باشید که کابل رایج مورد استفاده برای دوربین های مداربسته کابل RG59/U است و فرکانس سیگنال های PAL حدود ۴٫۴Mhrz خواهد بود. هر قدر افت سیگنال شما به دسیبل افزایش یابد سیگنال دریافتی شما در محل نمایش دوربین با نویز بیشتری همراه خواهد بود. برای دوربین های آنالوگ عادی افت سیگنال بیش از ۱۰dB قابل قبول نیست.

قرقره-کابل-کواکسیال,کابل تصویر دوربین مداربسته,کابل RG59,قرقره کابل کواکسیال مناسب برای دوربین مداربسته

قرقره کابل کواکسیال RG59 (این قرقره ها معمولا ۵۰۰ یا ۳۰۵ متری هستند)

کابل-ترکیبی-دوربین-مداربسته,کابل ترکیبی دوربین مداربسته,کابل ترکیبی دوربین مداربسته مناسب برای استفاده در محیطهای کوچک

کابل ترکیبی، مناسب برای ارسال همزمان سیگنال و و تغذیه دوربین

دوربین مداربسته,نصب دوربین مداربسته, فروش دوربین مداربسته,قیمت دروبین مداربسته, نمایندگی دوربین مداربسته,فروشگاه دوربین مداربسته, تعمیر دوربین مداربسته, دوربین مداربسته داهوا ,نصب دوربین مداربسته داهوا , فروش دوربین مداربسته داهوا ,قیمت دروبین مداربسته داهوا , نمایندگی دوربین مداربسته داهوا ,فروشگاه دوربین مداربسته داهوا , تعمیر دوربین مداربسته داهوا , دوربین مداربسته داهوا اصفهان,نصب دوربین مداربسته داهوا اصفهان, فروش دوربین مداربسته داهوا اصفهان,قیمت دروبین مداربسته داهوا اصفهان, نمایندگی دوربین مداربسته داهوا اصفهان,فروشگاه دوربین مداربسته داهوا اصفهان, تعمیر دوربین مداربسته داهوا اصفهان,
0 نظرات